TOPTAN PİLAV İMALAT VE SATIŞI


TOPTAN SİPARİŞLERİNİZ İÇİN  Hasan Aslan +90 545 621 8181

KURUMSAL GIDA LTD ŞTİ , Tarihi Gönen Pilavcısı Markamız ile Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biri olan pilavı en doğal ve özgün haliyle gelecek kuşaklara aktarmayı hedefleyen bir işletmedir. Gıda sektöründe 1994 yılından beri hizmet veren bu firma kurucu ortağımız Hasan ASLAN kaliteli ürün kullanımından ödün vermeden hazır yiyecek, restoran sektöründe bu prensibiyle İstanbul’un en prestijli markaları kurucuları arasında yer almıştır. TARİHİ GÖNEN PİLAVCISI markamız ile Toptan Pilav, gıda sektöründe bilgi ve deneyimleriyle fark yaratan ustaları tarafından hazırlanan lezzetleriyle müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

30 yılı aşkın süredir aynı lezzeti ve kaliteyi koruyarak sektörde hizmetlerini sürdüren Kurumsal Gıda, Pİlav ve  içinde bulunduğu sektörde İstanbul’un geleneksel lezzetleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Uygun fiyatlarla unutulmaz pilav lezzetleri sunmayı amaçlayan firma, bu sayede geniş bir müşteri kitlesine hitap etmektedir. gerek işlertmenizde profesyonel olarak gerekse özel günleriniz ve gecelerinizde, dostlarınızı muhteşem bir lezzetle buluşturmak isterseniz, Tarihi Gönen Pilavcısı en doğru seçiminiz olacaktır.

Tarihi Gönen Pilavcısı , kullanmış olduğu Gönen Lux baldo pirinçleri, özel balıkesir yöresi hayvanlarının sütlerinden elde edilen tereyağı ile mis kokulu ve sağlıklı bir geleneksel lezzeti sizlere sunmaktadır.

Ayrıca yine bölgemiz hayvanlarının etlerinden hazırlanan çorbalarımız,  tavuk ve kırmızı et olarak ayrı ayrı sunulan kavurmalarımız, yine özel ürünümüz olan arnavut ciğerimiz ile her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutarak geleneksel Türk mutfağının en güzel örneklerinden birini sunmaya devam etmekteyiz.

TOPTAN SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 

Hasan Aslan

+90 545 621 8181

aslanhasan2334@gmail.com

info@gonenpilavcisi.com